Naše reference

Vy jste naše motivaceMária & Milan

Dlouho jsem neuměla najít oznámení které by se mi fakt líbily.... tak jsem začala hledat někoho kdo mi udělá oznámení podle mých představ.... a Svatbograf mi mé představy splnil na 100% :) Perfektní komunikace a oznámení jsou fakt nádherné : ) Děkuji ještě jednou a doporučuji všemi deseti.

Zuzana & Dávid

Velmi doporučuji spolupráci! Komunikace byla příjemná, rychlá a na profesionální úrovni. Svatební oznámení jsme si vybrali přímo z jejich nabídky, jelikož přesně splňovalo naši představu - je originální a ve velmi kvalitním provedení. Oznámení přišla krásně svázaná a zabalená v krabici, což je další znak jejich vysoké profesionality.

 
Veronika & Janík

Dívky zhmotnily všechny naše představy a vytvořily nám kromě oznámení i všechny ostatní materiály jako svatební menu, zasedací pořádek a nálepky na láhve přesně „na míru“. Spolupráce a komunikace byla také bezvadná a promptní, což také svědčí o profesionálním přístupu k práci. Svatbograf určitě doporučujeme

Markéta & Jaroslav


Tak tomuhle týmu já říkám profesionálové. Skvělá, rychlá, milá komunikace, ochota, kvalitní a čistá práce, balíček se sdělením a jmenovkami nádherně zabalený. Týmto bych ještě jednou za vše ráda poděkovala a popřála spoustu dalších zákazníků, zasloužíte si je.

Kateřina & Vojtěch


Chtěla bych moc poděkovat holkám za krásné oznámení, které vytvořily na mieru přesně podle mojich představ.
Komunikace super, práce rychlá a precizní, splnily každý můj vymýsel, a že jich bylo. Takže všem moc doporučujeme.

Katka & Martin

Vrelo odporúčam všetkým budúcim nevestičkám!!!
Dievčatá sú naozaj šikovné, talentované a nielenže splnili naše predstavy, ale dokonca ich vylepšili a my sme s nimi hneď stotožnili. Veľká ochota, príjemná komunikácia a nekončiaca kreativita.